ANASAYFA KURUMSAL YATIRIMLAR İLETİŞİM
Niziplioğlu Petrol
14500 m2 alan üzerinde inşa edilen Elit Lotus Villaları'da bulunan konutların her birinde kendine ait özel bahçe mevcut.

  • Bodrum'da inşa edilen Elit Lotus Villaları, 40 villa, 6 stüdyo daireden meydana geliyor. Denize sıfır konumu ve modern mimarisi ile dikkat çeken projede, alanları 65 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen konutlar yer alıyor.

    Elit Lotus Villaları'da bulunan konutların her birinde kendine ait özel bahçe mevcut. Tüm binalarda Vestel marka klima, ahşap iç kapılar, tüm odalarda lamine parke, granit merdivenler, ithal banyo ve mutfak armatürleri, jakuzi ve özel tasarım duşakabin, doğal taş dış cephe kaplaması, ahşap görünümlü dış cephe kaplaması, çift kilitli çelik dış kapı, tüm binalarda asma tavanlı ışıklandırma, uydu tv, telefon, internet altyapısı, İtalyan beyaz eşyalı hazır mutfak, Siemens marka ankastreler, banyo dolapları ve giyim odası dolapları bulunuyor.

    Lotus Villaları'nda yaşam, 2008 yazında başladı. 24 saat özel güvenlik bulunan sitede; özel peyzaj tasarımı, 80 araçlık otopark, özel plaj, özel iskele, jeneratör, çocuk parkı ve çocuk havuzu, 320 metrekare ortak yüzme havuzu, kafe ve restoran, 300 tonluk su deposu ve arıtma, her binada ısı ve su yalıtımı mevcut.NİZİPLİOĞLU GROUP

Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, girişimci ruhunu koruyarak kaliteyi ve teknolojiyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı, modern insan kaynakları felsefesiyle oluşturmak ve geliştirmek için çalışır.
Niziplioglu Grup Accor ile ortak projeler için bir araya gelerek ortaklık anlaşmaları imzalanmıştır. Bunun ilk adımı Topkapi 5 yıldızlı Mercure Topkapı Hotels projesidir.Nisan 20015 yılın da Hizmete giren Topkapı Mercure Otel ilk senesinin 1. Çereğinde Uluslar arası ödül olan World Travel Awards 2015 –Turkey’s Leading New Business Hotel .

Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, ana faaliyet dallarından biri olan inşaat sektöründe yapımı tamamlanan Elit Lotus Projesi, mimari dalda 3 büyük ödül almıştır. Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan Adalya Dinlenme Tesisleri etrafında ki 50.000 m2 arsa üzerine Adalya AVM ve yol üstü dinlenme tesisleri projelendirilerek inşaatına başlanmıştır. Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’de yapımına başlanan Niziplioglu 2. Otel projesi   ile de İstanbul silüetine yakışan güçlü bir projeyle bir kez daha kalitesini ortaya koyacaktır.