ANASAYFA KURUMSAL YATIRIMLAR İLETİŞİM
Adalya Mola Dinlenme istasyonu
Müşteri Memnuniyeti Gururumuzdur.
Adalya Dinlenme tesisi uzun bir geçmişin getirdiği işletme deneyiminin sonucu olarak bugünkü şeklini almıştır. Yol üstü dinlenme tesisciliğine babadan gelen bir meslek olarak 1958'de başladık. İlk önce Trabzon Erzurum yol güzergahı olan Zigana dağlarının eteğinde doğduğumuz köyümüz Hamsi köyde yol Üstü mola yeri olarak başladık. Burada uzun yıllar zamanın en lezzetli yemeklerini ve Türkiye'de meşhur olan Hamsi köy sütlacı ile ünlendik. Köyümüzde verdiğimiz hizmet süremiz 1989 da yol güzergahının değişmesiyle son buldu. Mesleğimizi daha sonra Türkiye'nin çeşitli şehirler arası yollarda sürdürdük.

Önce Türkiye'nin en işlek yolu olan E5 Karayolu Hendek mevkiinde 6 yıl süreyle sürdürdük. Ankara İstanbul otobana açılınca Oradan da kopmak zorunda kaldık. ve nihayet 1993 yılında Sandıklı Afyon Kara Yolu üzerinde kurulmuş olan Adalya Dinlenme Tesislerinde hizmetlerimize 20 yıldır devam etmekteyiz. Edindiğimiz deneyimler sonucunda mevcut mekanımızı yıkıp yenileme kararı aldık.

Ve düşündük, Türkiye'nin yol üstü mola yeri olarak en mükemmelini başardık. Oluşturduğumuz bu yeni konseptimiz de iddialıyız ve çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetiydi. Bunu başardığımız için bizlerde çok mutluyuz.

NİZİPLİOĞLU GROUP

Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, girişimci ruhunu koruyarak kaliteyi ve teknolojiyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı, modern insan kaynakları felsefesiyle oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Niziplioglu Grup Accor ile ortak projeler için bir araya gelerek ortaklık anlaşmaları imzalanmıştır. Bunun ilk adımı Topkapi 5 yıldızlı Mercure Topkapı Hotels projesidir.Nisan 20015 yılın da Hizmete giren Topkapı Mercure Otel ilk senesinin 1. Çereğinde Uluslar arası ödül olan World Travel Awards 2015 –Turkey’s Leading New Business Hotel . Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, ana faaliyet dallarından biri olan inşaat sektöründe yapımı tamamlanan Elit Lotus Projesi, mimari dalda 3 büyük ödül almıştır. Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan Adalya Dinlenme Tesisleri etrafında ki 50.000 m2 arsa üzerine Adalya AVM ve yol üstü dinlenme tesisleri projelendirilerek inşaatına başlanmıştır. Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’de yapımına başlanan Niziplioglu 2. Otel projesi ile de İstanbul silüetine yakışan güçlü bir projeyle bir kez daha kalitesini ortaya koyacaktır.